Luźno o odchudzaniu :)

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#51 2021-08-22 19:55:48

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
WindowsChrome 92.0.4515.159

Odp: Kto? Co was kręci?

Iris z dolu poznala faceta, ktory od razu oczarowal wszystkich, niby madry, bogaty, markowe ciuchy, wielka firma z holandii, byly same ohy i ahhy
dla mnie 5 sekund i juz wiedzialam ze tego faceta trzeba omijac. Miesiac przed bozym narodzeniem juz mi A. mowil ze jakis facet u Iris jest, ze go spotkal ze taki fajny wygadany, firme ma, ze Iris juz jak pojechala na urlop to mu pozwolila mieszkac u siebie, co bylo juz dla mnie Hallo!!! znasz go dopiero miesiac i dajesz mu klucze do domu!!!??? ale ok, siedzialam cicho,
przed swietami schodzilam do piwnicy i po drodze spotkalam Kerstin na schodach ( siostre od Iris) robilysmy small Talk i nagle otwieraja sie drzwi a tam Hollender zaczyna: Kerstin masz mi zaraz przygotowac twoje psy bo chce isc na spacer z nimi i czekac nie bede, rob to zaraz !!" i zamknal drzwi , pierwsze co nienawidze jak ktos mi przerywa w srodku zdania, drugie co nawet nie powiedzial Hallo do mnie i do niej, trzecie co ten arogancki ton, uwazam ze jak facet pierwsze spotaknie tak potraktuje kobiete to jest on zwyklym zerem, poszlam do domu i tylko powiedzialam do A. wiesz nie podoba mi sie ten typ i chce zebys od niego z daleka sie trzymal bo beda problemy. na swieta kartke wypisalam jak zawsze tylko dla Iris Kerstin i ich taty, przy czym A. byl obuzony ze zignorowalam Holendra. Holender opowiadal ze ma firme z Holandi ktora teraz ma kilka siedzib w Niemczech i szuka pracownikow, a nasz kumpel akurat stracil prace wiec A. sie zapytal Holendra czy ma moze dla Kai prace, oczywiscie Holender mial, najpierw wymyslal rozmowe kwalifikacjyna na naszej klatce schodowej!!!! ale nadal mnie nie sluchali, potem wymyslal ze Corona to nie ma pracy dla Kai ale da mu "jutro" umowe o prace jak "dzis" pomoze mu wymienic balkon u Iris, garaz odnowic itd. i glupi Kai codziennie od 8 rano do wieczora robil za sluzacego od Holendra ,
wszyscy nadal wierzyli mu, Kai grzecznie czekal na umowe o prace,
Nasz balkon, byl dobry , specjalista powiedzial ze te metalowe czesci wytrzymaja jeszcze ze 100 lat, ale Holender stwierdzil ze on sie zna i nam balkon usunal, twierdzac ze zrobi z drewna bo jest lepszy, 4 miesiace byly klotnie o balkon, wiem ze ogrod tez moge uzywac ale zamiast balkonu mialam dziure, Iris byla w nim tak zakochana ze kazde jego slowo bylo swiete,
klocilam sie ja z Holenderem i w koncu A. tez, Holender okazalo sie ze ma problemy pschizne i przy klotniach z nami rzucal czesto narzedziami, krzyczal tak ze na calej dzielnicy go bylo slychac a potem tluamczyl sie Irys ze on ma pschiatre i sie ledzy, co prawda ma spotkania z pschiatra telefoniczne bo przeciez Corona ale ona musi zrozumiec to ze on jest chory [sred])
Kai "pracowal" za darmo bez umowy u Hollendra jakies 4 miesiace [sred]) Holender pomieszkiwal sobie u Iris, powiedzial jej ze ma nas z mieszkania wyrzucic bo on je chce dla siebie, kazal jej wynajac dla niego auto bo on nie ma dowod akurat przy sobie i ona wynajela mu audi, codzienie przez kilka miesiecy placila za to ( po czasie okazalo sie ze ten psychol nie ma wogole prawo jazdy) [sred])
Tlumaczylismy Kai ze ma przestac robic z siebie sluzacego , bo czujemy ze Holender klamie ze wszystkim, Holender obiecal mu firmowe auto, tankowanie na firme, super wyplate a ani razu mu nie pokazal gdzie wogole ta firma jest.
Mnie hlender nie znosil, bo ja bylam od poczatku przeciw niemu, ale chyba bal sie ze wyjdzie prawda na jaw bo bardzo mnie unikal.
Iris byla dlugoooo zakochana, wierzyla w jego firme, w jego domy w Holandi bo Holender mowil za ma wiele domow tam, jak ona chciala z nim jechac do Holandi to albo nie mial czasu albo jak juz go zmusila to nagle w czasie drogi dostal wiadomosc ze ojciec nie zyje , umarl gdzies na urlopie w Nowym Jorku i nie moga jechac do niego .....
Iris poznala go na Tinder to taka stronka randkowa , ze randkujesz w okolicy a tak naprawde to sa to glownie randki na sex na jedna noc...
Holender tak zrobil nam balkon ze kazdy tutaj plakal, a na koncu ja i A. poprawialismy po nim caly balkon!!! np miedzy wyjscie z mieszkania a balkonem zrobil on ok 30 cm szpare, twierdzac ze tak musi byc i ze nie mam malych dzieci co by mogly spac a sama przeciez widze jak chodze to nie wpadne na dol [sred])  ahh z balkonem byl mogla tez opowiadac ale nie dzis ...
Holender znudzil sie jedna siostra i jak Irys byla w pracy to startowal do drugiej , ona do pracy jak go odwozila to kazal jej zeby zawsze przy jakiejs kawiarni go zostawiala bo " niedaleko mam stad do firmy a najpierw kawka" tak wiec nawet na nie wiedziala gdzie on pracuje i gdzie on mieszka!
ale milosc jest slepa,
Holender powiedzial Iris ze mial wycieta jedna nerke bo mial raka, zeby miala wiecej wspolczucia dla niego, ale Iris nam mowila ze potem go sobie nago obejrzala i nie mial ani jednej minimalnej blizn!!! wycieli mu nerke przez gardlo chyba!!!
w koncu przy jednej awanturze bo Holender non stop jej to robil, zaczal on ja bic, dal jej z glowki w twarz tak ze Irys sie obudzila i Holendra przegonila, okazalo sie pozniej ze Holender nie ma zadnej wielkiej firmy, ze on ma najgorsza prace jaka moze byc, pracuje przez agencje pracy jako dozorca w firmie ktora wymyslal ze jest jego [sred]) na FB wrzucal falszywe zdjecia z Holandi z niby jego surfowania na desce gdzie nigdy twarzy nie bylo widac. prawo jazdy nie mial bo mu za pijanstwo odebrali, a pschiatra nigdy nie istnial do ktorego on dzwonil [dblpt]) ahh nie pamietam wszystkich opowisci o holendrze ale uwierzcie mi jeszcz epol roku po tym jak zniknal z naszego zcia wszyscy go tu wspomnialismy i nagle wszyscy obudzili sie ze Joanna od poczatku wiedziala ze z tym typem cos nie gra!!!

Wiadomość dodana po 07 min 10 s:
Holender ma po dzis dzien kilka kont na insta na Fb i na Tinder [dblpt]) myslimy ze to taki typ co wykorzystuje kobiety i ich naiwnosc, wiemy ze od iris wyciagnal duzo pieniedzy ale ona nie powiedziala nam ile, caly czas powtarza nam ze to co najcenniejsze jej zabral to zaufanie w ludzi, i poki co na szczescie jest ona sama bo juz sie boje kogo znowu nam do domu sprowadzi [sred])

Ostatnio edytowany przez Lilalo (2021-08-22 20:03:20)

Offline

#52 2021-08-23 17:14:22

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 92.0.4515.159

Odp: Kto? Co was kręci?

Iris trochęsama jest jest sobie winna, żeby wpuścić OBCEGO człowieka do domu i pozwolić mu tam mieszkać [dblpt][slash]


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#53 2021-08-23 18:38:51

TeBe
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,086
AndroidChrome 92.0.4515.159

Odp: Kto? Co was kręci?

Przeczytam i odpowiem jak będę miał więcej czasu, ale już widzę że ładny cyrk [dblpt]D

Offline

#54 2021-08-23 19:23:41

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
WindowsChrome 92.0.4515.159

Odp: Kto? Co was kręci?

jest sobie winna, stracila duzoo pieniedzy, dostala w twarz, przed nami i wszystkimi znajomim i sasiadami wstyd ze z takim klamca byla, wstyd za jego awantury na ulicy, no i stracila zaufanie ( co akurat dobrze bo moze sie zastanowi dwa razy zanim kogos do domu wpusci!)

Wiadomość dodana po 29 s:
jest sobie winna, stracila duzoo pieniedzy, dostala w twarz, przed nami i wszystkimi znajomim i sasiadami wstyd ze z takim klamca byla, wstyd za jego awantury na ulicy, no i stracila zaufanie ( co akurat dobrze bo moze sie zastanowi dwa razy zanim kogos do domu wpusci!)
ale zeby on jeszcze fajnie wygladal, byl sexy albo elokwentny a tam bylo nic!!!!!!

Offline

#55 2021-08-24 03:22:23

TeBe
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,086
AndroidChrome 92.0.4515.159

Odp: Kto? Co was kręci?

O masakra, co za typ xd ale ta Twoja sasiadka to też głupia. Przecież takiego czlowieka można zweryfikować na milion sposobow. Ja rozumiem miłość, zaślepienie itd, ale bez przesady.
To bicie najgorsze. Jeśli bym się dowiedział, że mam taką patole za ścianą, to bym typowi ręce połamał. Nieakceptowalne u mnie.

Ale jakim trzeba być przegrywam, żeby takie rzeczy robić. Nigdy tego nie zrozumiem. Jeśli chcesz pobzykac, to odpalasz tindera albo badoo i masz jak na tacy, bez żadnego wymyślania, ściemniania itd. No chyba, że jednak chcesz oskubac niewinna kobietę na hajsy i się potem zmyc. Wtedy już bym był skłonny zrozumieć czemu ta cała gierka. Ale weź potem w lustro spójrz xd ale ludzie są zjebani, masakra
Masz takiego nosa do ludzi Asia? [dblpt]D

Offline

#56 2021-08-24 10:18:49

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
WindowsChrome 92.0.4515.159

Odp: Kto? Co was kręci?

no mysle ze sasiadka to byla jedna z wielu jego ofiar, on juz tak zyl w klamstawach ze sam sie w nich platal, on potrafil mowic tonem decydujacym , zawsze sie tak odzywal i wszyscy mysleli: facet wie co mowi, facet pewny siebie,
ja i Willy ( moj sasiad przyjaciel facet gigant jezdzay na harley davidson, tez byl jedynym ktory  nie chcial zanc faceta, tak wiec tylko my dwoje ze wszystkich wiedzielismy ze to zly czlowiek a reszta byla w nim zaslepiona, musze przyznac ze dobrze Holender gral, no jakos ostatnie lata instynkt do ludzi mi sie polepszyl [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
power4me - fabuloussquad - lukipipol - mta-ournewlife - testss