Luźno o odchudzaniu :)

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-09-30 17:39:10

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

The Umbrella Academy

b388358201e5565b53db7d160beb403e.jpg

Kogo to miałam pokochać od samego początku? :>

Wczoraj włączyłam pierwszy odcinek. Obejrzałam 10 min... Dziś stwierdziłam, że czas skończyć... Ale te 10 min obejrzałam jeszcze raz [dblpt]D więc jest dobrze [dblpt]D
Trochę wybuchłam śmiechem widząc gadającą małpę, ale OGLĄDAM [dblpt]D


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#2 2021-09-30 18:19:49

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Obejrzałam pierwszy odcinek... I już wiem co zapełni lukę w moim serduszku po zakończeniu Pose [dblpt]D Pierwszy odcinek i TYLE pytań!!! aaa! [dblpt]D


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#3 2021-09-30 20:29:58

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

jakos czulam ze sie zakochasz. ja naprawde nie moge zrozumiec dlaczego Ty tego jeszcze nie widzialas [dblpt])
po pierwsze Klaus jest cudowny!!! po drugie jedyny co mysli czyli upss tu nie moge jeszcze powiedziec o kogo chodzi bo go jeszcze w 1 odcinku nie ma [dblpt]) chyba przez ciebie sobie wlacze jeszcze raz Umbrella [dblpt])
temat : Vanya- ja jej nie znosze!!! wszyscy inni ja lubia a ja jej nie znosze!!! nie lubie bohaterow "ofiary" a ona tu taka jest.
wogole to aktorka w serialu pokazuje swoje odzwierciedlenie przez zachowanie i ubior, nie jest wogole kobieca, ubiera sie chlopieco i przez to manifestuje tez siebie , jeszcze jak zaczynali krecic to ona sie nazywala Ellen Page a teraz ona jest "facetem" i nazywa sie Eliot , i tez w serialu bardzo pokazuje to... ale to mi jest obojetne, dla mnie jej postac Vanya byla beznadziejna [dblpt](
a ... zatesknilam i jutro sobei wlacze umbrelle , przy robieniu makram [dblpt])

Offline

#4 2021-09-30 20:37:26

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Lilalo napisał/a:

ja naprawde nie moge zrozumiec dlaczego Ty tego jeszcze nie widzialas

nie wiem w sumie... Nawet nie było na mojej liście do obejrzenia... [dblpt]D W sumie zaczęłam tylko dlatego, że kilka seriali które razem widziałyśmy BARDZO mi się podobały [dblpt]D Gotowe na wszytsko i once a upon a time [dblpt]heart[dblpt] i pewnie jeszcze coś by sie znalazło...

Lilalo napisał/a:

po pierwsze Klaus jest cudowny!!!

taaaak! W sukience pod różowym parasolem! No kupił mnie tym [dblpt]heart[dblpt]

Lilalo napisał/a:

temat : Vanya- ja jej nie znosze!!! wszyscy inni ja lubia a ja jej nie znosze!!! nie lubie bohaterow "ofiary" a ona tu taka jest.
wogole to aktorka w serialu pokazuje swoje odzwierciedlenie przez zachowanie i ubior, nie jest wogole kobieca, ubiera sie chlopieco i przez to manifestuje tez siebie , jeszcze jak zaczynali krecic to ona sie nazywala Ellen Page a teraz ona jest "facetem" i nazywa sie Eliot , i tez w serialu bardzo pokazuje to... ale to mi jest obojetne, dla mnie jej postac Vanya byla beznadziejna

hmmm....
Ja wiem o tym, że ona jest transpłciowa. Chyba nawet już w napisach w serialu jest pisany Elliot, a nie Ellen...
Myślę, że tutaj nikt się nie ubiera jak chce, po prostu ta postać jest taka...
Ja jeszcze nie mam zdania na temat tej postaci. Nie uważam żeby ona była 'ofiarą', no ale to dopiero pierwszy odcinek i też nie do końca wiem dlaczego została "wydziedziczona" z wielkiej siódemki...


No nic! [dblpt]lol[dblpt] Plan na wieczór: prysznic, a potem: łóżko i serial [dblpt]D Mam co robić w weekend [dblpt]D


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#5 2021-09-30 21:01:28

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

no podobno ona sobie zastrzegla ze taka ma byc jej postac i z ubraniami tez. tak mi Ami mowila.. bo w zasadzie to corka mnie na ten serial namowila, potem sie okazalo ze siostra od A. tez kocha ten serial i tak sie zaczelo...
dla mnie Klaus i jeszcze jedna postac, na pewno po paru odcinkach sie domyslisz o kogo chodzi, te dwie postacie sa super [dblpt])

Wiadomość dodana po 20 h 14 min 01 s:
dzis po spacerze z Manfredem wlaczam Umbrella [dblpt])

Offline

#6 2021-10-01 18:01:49

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Lilalo napisał/a:

no podobno ona sobie zastrzegla ze taka ma byc jej postac i z ubraniami tez. tak mi Ami mowila..

oooo.... No to może...

Wczoraj w końcu nie włączyłam serialu... Ale... Teraz odpalam 2 odcinek [dblpt]heart[dblpt]

Wiadomość dodana po 09 min 36 s:

Lilalo napisał/a:

i jeszcze jedna postac, na pewno po paru odcinkach sie domyslisz o kogo chodzi,

Number five? :>


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#7 2021-10-01 20:30:42

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
AndroidChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Tak!! Teraz oglądam i nie sądziłam że on od 1 odcinka jest! Tak Klaus i Nr5 a z wyglądu to najbardziej podoba mi się Alison

Ostatnio edytowany przez Lilalo (2021-10-01 20:31:15)

Offline

#8 2021-10-01 21:13:47

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

number five jest super [dblpt]heart[dblpt] Młody ma niesamowity ale to NIESAMOWITY talent aktorski! [dblpt]D

Lilalo napisał/a:

z wyglądu to najbardziej podoba mi się Alison

a mi Klaus [dblpt]D Trochę mi przypomina kapitana Hook z once upon a time [dblpt]D

Własnie koncze 3 odcinek! Powiem Ci, że fabuła mi się BARDZO podoba! Postaci bardzo charyzmatyczne! [dblpt]D Chyba mam podobny gust serialowy do Twojej córki [dblpt]lol[dblpt]

Wiadomość dodana po 19 min 51 s:
3 odc skonczony [dblpt]D

Kurcze mam problem z Vanya... Przez moją bardzo dużą sympatie do tego aktora jakoś bardziej pozytywnie patrzę na tą postać... Ale wiem, że jakby nie on to miałabym problem ponieważ też nie lubię takich ofiar/sierotek.
Ale.... Aleeee... jedna rzecz mnie ciekawi i przepełnia NADZIEJĄ. Te tabletki, które Vanya w kółko bierze! Mam taką cichą nadzieję, że za kilka odcinków odwali się niezły twist i okaże się, że ona z całej siódemki jest NAJPOTĘŻNIEJSZA...


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#9 2021-10-02 22:52:21

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Ojciec tych dzieci przypomina mi Pana Kleksa [dblpt]lol[dblpt] [dblpt]lol[dblpt] [dblpt]lol[dblpt] [dblpt]lol[dblpt]


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#10 2021-10-03 10:05:56

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

to prawda Nr 5 jest swietny i dzieciak gra to super! nie wyobrazam sobie nawet innego w jego roli!
wogole to wczoraj musialam robic projekty dla klientek, i wlaczylam sobie Umbrella w tle i tak przelecialam przedwczoraj i wczoraj caly pierwszy sezon. dobrze ze netflx juz reklamuje trzeci sezon!!!
Eliot jako aktorke aktora nigdy nie lubilam i nigdy  nie trawilam,
masz racje cos sie stanie i beda problemy oczywiscie przez Vanya ...
Ojciec przypomina mi tez pana kleksa,
Ale jak zobaczysz drugi sezon i Klausa co on tam bedzie wyprawial to jezscze bardziej go polubisz!!!
Klaus to dla mnie idealna postac [sred])
Diego i jego czarny kubraczek to taka nijaka postac,
a Chacha i Hazel juz poznalas? Cha-cha nie lubie jej ale Hensel jest fajny typek [dblpt])
The Handler mimo iz jest zla postacia bardzo ja lubie [sred]) jak sie ubiera, jak sie zachowuje [sred])  to szefowa od Nr. 5

Offline

#11 2021-10-03 10:33:48

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Lilalo napisał/a:

Eliot jako aktorke aktora nigdy nie lubilam i nigdy  nie trawilam,
masz racje cos sie stanie i beda problemy oczywiscie przez Vanya ...

to myślę, że dlatego nie siadła Ci ta postać [sred])

Lilalo napisał/a:

Ale jak zobaczysz drugi sezon i Klausa co on tam bedzie wyprawial to jezscze bardziej go polubisz!!!
Klaus to dla mnie idealna postac

Klaus jest hot [dblpt]heart[dblpt] Co by nie robił i jaki by nie był to na jego widok serduszko mi szybciej bije [dblpt]lol[dblpt]

Lilalo napisał/a:

a Chacha i Hazel juz poznalas? Cha-cha nie lubie jej ale Hensel jest fajny typek

Gdy wysadzili w powietrze tą fabrykę z sztucznymi oczami itp. Płakałam ze śmiechu [dblpt]lol[dblpt]

Lilalo napisał/a:

The Handler mimo iz jest zla postacia bardzo ja lubie  jak sie ubiera, jak sie zachowuje   to szefowa od Nr. 5

Jeszcze jej nie poznałam. Ja dopiero 4 odcinki widziałam. Wczoraj mnie koleżanka zagadała na mess... No i obejrzałam tylko jeden odc... Ale dziś na bank skoncze 1 sezon... [dblpt]D


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#12 2021-10-03 10:50:17

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

to dobrze bo ja dzis sobie juz drugi sezon wlacze [dblpt])
a co myslisz o muzyce ? jak np. wysadzali te fabryke oczu [dblpt]) muzyka dobrana co? jakos co muyzka leci w Umbrelli to mi sie tanczyc chce [dblpt])

Offline

#13 2021-10-03 10:57:07

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Błagam Cię [dblpt]D Ten soundtrack POWALA!

https://www.youtube.com/watch?v=lmc21V- … el=WOODKID

[dblpt]heart[dblpt]

Wiadomość dodana po 40 s:
Albo toooo

https://www.youtube.com/watch?v=rUvrfT4fmWk


plus tanczący Klaus [dblpt]heart[dblpt]

Wiadomość dodana po 1 h 44 min 59 s:
Im więcej Klaus ma czasu antenowego tym większym crushem się staje [dblpt]lol[dblpt]

Wiadomość dodana po 2 h 11 min 54 s:
Obejrzałam 5 odcinek. Słodki Jezusku... Tyle pytań! Ta ostatnia scena tej małpy i matki. O CO CHODZI?!
Wiedziałam, że Vanya ma super power! Przypuszczam, że Pan Kleks karmił ją tymi tabletkami, żeby tej super mocy nie odkryła bo to jest coś takie silnego i trudnego do kontroli, że nawet jego to przerosło. W ogóle nie zdziwię się jeśli okaże się ze cała apokalipsa jest własnie przez nią...
No i oczywiście nie zapominajmy... Klaus [dblpt]heart[dblpt] mój serialowy crush [dblpt]heart[dblpt] Scena w tym barze, potem w samochodzie z Diego... Klaus krzyczący, że stracił kogoś kogo kochał bardziej niż samego siebie. Serduszko krwawi... Gra aktorska. Cud miód!
W ogóleeee

Lilalo!

Czy Ty też uwielbiasz Bena??? [dblpt]lol[dblpt] Jak on się pojawia na ekranie to ja po prostu nie mogę. Jedno, że jest ZABAWNY XDDD, a drugie jak wspiera Klausa [dblpt]heart[dblpt]

040cbd8f0a793196361b3c7190d512208994d8e4.jpeg


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#14 2021-10-03 13:11:17

TeBe
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,086
AndroidChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Ale się wciągnęła xd

Offline

#15 2021-10-03 14:09:26

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

6 odcinek obejrzany [dblpt]D Dalej mam więcej pytań niż odpowiedzi [dblpt]lol[dblpt]


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#16 2021-10-03 15:03:20

TeBe
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,086
AndroidChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

A ile jest w sezonie?

Offline

#17 2021-10-03 17:34:06

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

10 odc

Wiadomość dodana po 02 min 17 s:
7 odcinek obejrzany...
cóż.
Robert Sheehan jest F E N O M E N A L N Y... (tak to ten etap, że już wiem jak nazwa się aktor. Crush na całego!!!) [dblpt]lol[dblpt]
A tak poważnie, scena w klubie, scena w barber shop. Aktorski majstersztyk... Czujesz wszystkie emocje tego bohatera! Niesamowite...
Fabularnie jest bardzo dobrze... [dblpt]D

Wiadomość dodana po 1 h 04 min 48 s:
8 odcinek...
Uwaga spojler... Tomek jakbyś chciał oglądać to nie czytaj...

Pierdziele. Co sie stało z Allison... SZOK SZOK SZOK SZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#18 2021-10-04 18:40:24

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Biedna lil miała moją relacje z odcinka na odcinek na żywo [dblpt]lol[dblpt]

Zaraz odpalę 2odc 2 sezonu [dblpt]heart[dblpt]


Fascynacja poszła krok dalej... Zaczęłam oglądać wywiady z obsadą - bez szału żeby nie natknąć się na spojlery [dblpt]lol[dblpt]
Wczoraj wieczorem masowo oglądałam wywiad z Robertem [dblpt]lol[dblpt] Zaczyna być równie niebezpiecznie jak wtedy gdy zafascynowałam sie true blood i Alexandrem Skarsgard. Potem obejrzałam WSZYSTKIE dostępne filmy z Alexem [dblpt]lol[dblpt]

Odnośnie jeszcze sountracku serialu...
Na spotify jest The Umbrella Academy Complete playlist [dblpt]heart[dblpt]


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#19 2021-10-04 20:05:58

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
WindowsChrome 93.0.4577.82

Odp: The Umbrella Academy

oo odpowiadalam Life na instagramie i nie wiedzialam ze tu tez pisalas [dblpt])
no Klaus jak juz pisalam jest dla mnie nr 1 [dblpt]) potem nr 5 ( musze zobaczyc w czym jeszcze ten dzieciak gral bo naprawde jest swietny!!!)

Ben no nie moge nic powiedziec bo bede spoilerowac... Ben jest bardzo opiekunczy i rozsadny gdyby nie Ben to Klaus by  mial ciezko....  Ben to taki ojciec dla niego...
ja dzis obejrzalam ostatni odcinek sezonu 2 i nie chce spoilerowac ale fajny koniec , taki koniec jakby poczatek nowej akcji!!!!
muzyke z Umbrella juz dawno sobie sciagnelam [dblpt]) bardzo lubie ich dopasowanie muzyki do akcji czasem totalnie cos nie pasuje ale jak oni to zrobia jest idealnie np. jak wlasnie cha-cha i hezel rozwalali fabryke sztucznych oczu, ta muzyka jakby na imprezie byli [dblpt])

Offline

#20 2021-10-04 20:57:59

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Lil, jeśli używacie spotify to naprawde zobaczcie tą playliste. Wydaje mi się, że tam są wszystkie piosenki...
Naprawdę soundtrack mnie ROZWALA! [dblpt]heart[dblpt] Czuje, ze ta składanka będzie mi dłuuuuuuuuuuuuugo towarzyszyć [dblpt]D
W ogóle tak myślę...
Od Dirty Dancing jeszcze nie widziałam filmu/serialu z tak DOBRYM soundtrackiem... A to naprawdę spory komplement z mojej strony... Pose też miało fajny soundtrack... Ale nie na tyle żebym szukała na spotify tej playlisty...
Asiaaaa dziękuję, że mnie przycisnęłaś do obejrzenia tego serialu!!!!

Własnie obejrzałam 3 odcinek. Kurcze, za mało tych odcinków [dblpt]cry[dblpt] Czemu te sezony są takie krótkie??? [dblpt]cry[dblpt] Ja mam nadzieję, że ten komiks ma dużo tomów i stworzą jeszcze WIELE sezonów! Nie obraziłabym się za taki tasiemiec jak the walking dead [dblpt]D


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#21 2021-10-04 21:42:54

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
AndroidChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

No muzyka jest fajna. Ja z tej dark też duzooo muzyki posciagalam, też była.super ale klimatyczna smutna a tu wszystko jest.
Nie ma za co, czułam że to musisz zobaczyć [sred])
Jak się Tobie Klausa sekta podoba?

Wiadomość dodana po 31 s:
Aha trzeci sezon będzie na 1000%

Offline

#22 2021-10-05 16:03:00

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Lilalo napisał/a:

Aha trzeci sezon będzie na 1000%

a wiesz kiedy? jest jakaś data?

Lilalo napisał/a:

Jak się Tobie Klausa sekta podoba?

ja chyba jeszcze za dużo z tej sekty nie widziałam bo dopiero obejrzała 4 odcinki 2 sezonu... Coś moja doba jest za krótka...Teraz forum (pierwszy temat od którego zaczęłam [dblpt]lol[dblpt] ) i potem serial [dblpt]heart[dblpt]


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#23 2021-10-05 20:49:15

Lilalo
Moderator
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 1,332
AndroidChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Koniec tego roku albo wiosna 2022
Jeszcze nie ma dokładnej daty.

Offline

#24 2021-10-05 20:52:33

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Oby koniec tego roku... To byłby cudowny prezent na święta [dblpt]heart[dblpt]

Lilalo napisał/a:

Jak się Tobie Klausa sekta podoba?

własnie miałam scene jak Kalus sobie wywijał jogę w samych majtkach [dblpt]shy[dblpt] a potem mówił, że jest oszustem do tłumu [dblpt]lol[dblpt]

Asia zasmucę Cię bo jestem w połowie 6 odcinka i póki co najlepsze wrażenie robi na mnie Vanya... Sama trochę jestem w szoku [dblpt]lol[dblpt]

Wiadomość dodana po 48 min 34 s:
Przybiegłam jeszcze dodać, że wiadomo! Klaus [dblpt]heart[dblpt] Sceny z nim są albo smutne, albo zabawne. Nie ma nic pomiędzy...
W jednym odcinku wygibasy w majteczkach, żeby za chwilę pokazać się w super emocjonalnej scenie z Davem [dblpt](


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

#25 2021-10-05 22:04:59

VenusDoom
cukier_puder
Dołączył: 2021-07-10
Liczba postów: 2,556
WWW
WindowsChrome 94.0.4606.61

Odp: The Umbrella Academy

Jeden z twórców komiksu (Gabriel Ba) na swoim instagramie zamieścił info, że trzeci sezon będzie w 2022 roku... Konkretnej daty nie ma [dblpt](


'I know I'm selfish, I'm unkind' Placebo

'...and all we can do is to wail and weep to the saddest song' HIM

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
c-forum - powerlifemta - telenovela - nekoboy-forum - atomy